سوالات متداول

چه سازهایی در آموزشگاه موسیقی فروغ تدریس میشه؟

پیانو، ویولن و ویولنسل و ویولا، گیتار کلاسیک و جز سلفژ، مبانی موسیقی ، تربیت شنوایی و فرم وساختار موسیقی کودک، هنگ درام، فلوت، آواز و صداسازی

آیا امکان شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین هم وجود داره؟

بله، خیلی از هنرجویان از شهرها و کشورهای دیگر کلاس های خودشون رو به صورت آنلاین دنبال می کنند.

آیا برای شروع یادگیری ساز حتما باید ساز رو تهیه کنیم؟

بستگی به ساز انتخابی شما دار د، برای یادگیر ی ساز پیانو می توانید با گرفتن وقت تمرین به آموزشگاه مراجعه کنید و تمرینات خود را آغاز کنید اما برای یادگیری سازهای دیگر بهتر است ساز را با مشورت مدرس خود قبل از شرو ع کلاس ها خریداری کنید.

یادگیری ساز چقدر زمان می برد؟

برای این سوال هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد چرا که عوامل متعددی در این موضوع تاثیر گزار هستند که شامل میزان تمرین هنرجو، سطح نوازندگی که میخواهیم به آن برسیم،قطعاتی که قصد نواختن آن ها را داریم، ساز موردنظر و ...

بعد از شرکت در کلاس ها گواهی و مدرک صادر می شود؟

برای دوره ها و کارگاه ها گواهی از طرف آموزشگاه با ذکرنام هنرجویان و عنوان دوره صادر می شود اما برای کلاس ها درصورت درخواست هنرجو گواهی با ذکر مدت زمان شرکت در کلاس ها صادر خواهد شد.

آیا برای کودکان شرکت در کلاس های موسیقی کودک قبل از انتخاب ساز اصلی اجباری هست؟

خیر، هیچ اجباری در مورد شرکت در این کلاس ها وجود ندارد و این موضوع کاملا اختیاری است.اگر تصور می کنید کودک شما ساز موردعلاقه خود را انتخاب کرده است و توانایی شروع آموزش ساز تخصصی را دارد می توانید از همان ابتدا کودک خود را در کلاس ساز تخصصی ثبت نام کنید.موسیقی کودک برای یادگیری ساز اصلی ، مشابه رفتن به مهدکودک قبل از شروع مقاطع تحصیلی دانش آموز است.در کلاس های موسیقی کودک مباحثی مثل ریتم، وزن خوانی ،نواختن ساز فلوت و زایلافون و ... را آموزش می بینند.

سیستم برگزاری کلاس های پیانو در آموزشگاه موسیقی فروغ به چه شکل هست؟

کلاس های گروه آموزشی پیانو در ۲ بخش سطح بندی و آزاد برگزار می شود.در بخش سطح بندی هنرجویان آموزش های خود را به صورت سطح بندی پیش می برند. ۹ سطح و ۲دوره مقدماتی برای کودکان و یک دوره مقدماتی برای بزرگسالان تعریف شده است. هنرجویان برای ارتقا سطح در یکی از نوبت های امتحانات پیانو که ۳ بار در سال برگزار می شود شرکت می کنند.هم چنین هنرجویان این بخش علاوه بر شرکت در ۴ جلسه کلاس خصوصی هرماه یک جلسه کلاس گروهی هم شرکت می کنند.

در کلاس های ساز، تئوری موسیقی هم تدریس میشه؟

موارد ضروری که برای یادگیری ساز لازم است ؛ مثل سرکلید ها،گام ها،نت خوانی و ... در روند کلاس آموزش داده می شود اما پیشنهاد می شود بعد از گذراندن سطوح مقدماتی در کنار کلاس ساز، کلاس های تئوری و مبانی موسیقی را دنبال کنید تا روند سریع تری در یادگیری ساز داشته باشید و اصولی تر آموزش هایتان را پیش ببرید.

برای ثبت نام در کلاس ها از چه طریق اقدام کنم؟

می تونید از ساعت ۹صبح تا ۲۱:۳۰ با شماره های زیر تماس بگیرید: ۰۷۱۳۶۳۰۲۰۴۲ ۰۷۱۳۶۳۰۲۰۴۷ ۰۹۰۲۷۹۲۸۲۳۹

امکان شرکت در کلاس ها به صورت گروهی هم وجود دارد؟

معمولا کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شود و جلسه کلاس گروهی به صورت جداگانه، ماهی یک بار برگزار خواهد شد.